Oplatí sa kúpiť golfový kočík pre 16-mesačného syna?

Zodpovedané
26. jan 2023

Ahoj,

mám 16-mesačného synčeka a používame športový kočík Easywalker Harvey2. Malý len nedávno začal sám chodiť, takže kočík stále potrebujeme. Teraz má 10 kg.

Čím ďalej, tak tým viac premýšľam nad tým, že by sa nám na krátke presuny do obchodu, na poštu a do mesta zišiel nejaký ľahký golfový kočík. Koncom leta bude mať 2 roky, tak si myslím že aj v lete by sa zišiel, keď by sme išli niekde na výlet a nevládal by toľko prejsť.

Oplatí sa podľa Teba ešte niečo také kupovať, alebo to je už zbytočnosť?

Vieš poradiť nejaký ľahký golfový kočík (už asi z vyššou nosnosťou) a cenovo dostupný poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

určite nie je zbytočnosť kúpiť kočík na dlhšie či kratšie presuny, ktoré opisuješ. Môj 23-mesačný syn, ešte tiež nezvláda dlhšie trasy. A trojkolka je pre nás zbytočnosť, pretože väčšinou sme v prírode, kde ju nevyužijeme. Do kufra auta je z hľadiska rozmerov v kufri auta nepraktická.

Nedávno som na podobnú otázku odpovedala a spomínam v nej kočíky Easywalker Miley2 či Petite&Mars Cross. Tie majú vyššiu 22 kg nosnosť a vydržia do konca kočíkového obdobia. Pripínam Ti ju sem pre inšpiráciu:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally