Nuna Mixx a Bugaboo Fox, ktorý kombinovaný kočík pre jesenné bábätko?

Zodpovedané
30. apr 2019

Zaujima ma rozdiel medzi nimi. Ktory by si odporucila? Rodim na jesen. Velmi dakujem opat za pomoc.

Ahoj,

vybrala si si dosť odlišné typy, tak tam dosť záleží aj od tvojich preferencií.

Nuna Mixx má sedenie klasické, trochu menšie, ale pohodlné (aj v športovej verzii) aj pre bábätká - keďže ide do rovného ľahu. Vanička je pevného tvaru, tiež skôr menšia, ale fakt mäkká a so strieškou s perfektnou clonou Dream Drape. Oceňujem aj obrovský kočík s výborným prístupom.

Nuna Mixx 2

Bugaboo Fox má sedenie korýtkové, ale samozrejme pohodlné môže byť/je tiež. Na rám sedáku sa navlieka aj vanička, čo v praxi znamená, že je podstatne väčšia. Okrem dizajnových preferencií, ti poviem, že ja osobne by som uprednostnila skôr Fox. Okrem iného, je to posledný a fakt prepracovaný model celosvetovo tak obľúbenej značky - preto verím, že je to aktuálne jedna z najlepších volieb.

Bugaboo Fox

Každopádne oba sú dobrá voľba a chybu si myslím nespravíš ani pri jednom.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli