Nízky kombinovaný kočík - aký okrem značky Bugaboo odporúčate?

Zodpovedané
29. jún 2020

Aký iný nižší kočík okrem Bugaboo odporúčate?

Ahoj,

Bugaboo sú určite dobré nižšie kočíky, ale nízkych kočíkov je relatívne dosť. Strašne tam ale záleží na ďalších podmienkach a požiadavkách, ale tie neuvádzaš. Aká je reálne dostupná cena (pre teba)? Terén, mesto, skladnosť, váha, typ sedenia, iné vlastnosti na ktorých ti záleží?

Celkovo nejaké vymenujem, ale ak si nenájdeš to svoje, určite odporúčam zadať mi otázku ešte raz, konkrétnejšie, s už ujasnenými prioritami (mimo tej nízkej konštrukcie samotnej).

Z dostupnejších ja osobne považujem za dizajnovo/funkčne podarené napr. Espiro Only či ľahunký Baby Design Smooth.

Espiro Only 2020

Baby Design Smooth

Špecifickejší dizajn by určite zahŕňal Easywalker Harvey2, Easywalker Mosey+ či Easywalker Charley.

Easywalker Harvey2

Easywalker Mosey+

Easywalker Charley

Mutsy kočíky, napr. Nio či novší Icon. Sú určite jazdne dobré a materiálovo kvalitné nižšie modely.

Mutsy Nio

Mutsy Icon

Jané Muum je ďalší príjemný a nie vysoký model. Za mňa topka.

Jané Muum V2

Aj luxusnejšie veci ako Seed Papilio odporúčam.

Seed Papilio

A nezabudla by som ani na za mňa fantastickú NXT60 líniu značky Emmaljunga.

Emmaljunga NXT60 Ergo

Emmaljunga NXT60 Flat

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli