Názor na kombinovaný kočík - mestský model Be cool Outback

Zodpovedané
2. mar 2020

Dobrý večer,

zaujíma ma váš názor na kočík Be cool Outback - pre letné bábätko narodené v júni. Žijeme v zahraničí, leto tu máme tak do októbra, a nezvykneme chodievat okrem mestských chodníkov nikam.

Prvá voľba bol Giordani Metropolitan Pro.

Ahoj,

Be cool Outback mne osobne príde z týchto dvoch ako podstatne zaujímavejšia a lepšie prepracovaná voľba.

Ak chodíte len po mestských chodníkoch a leto máte až tak dlhé, ja osobne by som volila presne niečo také. Šikovné, praktické, menšie - nech to nezaberá veľa miesta. Pekný, štýlový, praktický, šikovný. Za mňa áno. Do terénu by som ho nebrala, ale ten neriešiš, takže… 😉

Be cool Outback

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli