Názor na Baby Monsters Fresh 3.0 a jeho penové kolesá

Zodpovedané
6. jún 2019

Aky mas nazor na Baby Monsters Fresh 3.0? Ma penove kolieska a toho sa dost bojim.

Ahoj,

Baby Monsters Fresh 3.0 je taký relatívne priemerne spravený kočík, ktorému by som vytkla v prvom rade pomenšie sedadlo (aj keď opierka nôh je, naopak, celkom fajná) a relatívne krátku striešku. Je pekný, moderný, s efektnými detailmi a super košíkom, ktorý mestská mamina určite ocení. Za mňa relatívne ok, ale cena musí byť dobre nastavená - nie privysoká, lebo takej nie je hodný.

Tie penové kolieska sú, no… penové kolieska. Takže rátaj skôr s mestskejším použitím - určite to nie je extra mäkký kočík. Tiež tam budú nejaké tie kamienky pozapichované časom, to je normálne. Nie je to katastrofa, len je to o tom, čo očakávaš. Ak potrebuješ niečo nenáročné, na každodenné prechádzky, prečo nie. Ak skôr terén, tak to nebude ono - aj kvôli len miernemu pruženiu.

Baby Monsters Fresh 3.0

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli