Moon Style versus Oyster 3 - áno či nie? Ktorý kombinovaný kočík je lepší?

Zodpovedané
23. dec 2019

Kombinovany kociar Moon Style, alebo Oyster 3? Ano ci nie?

Dakujem.

Ahoj,

lepší je otázka veľmi nešpecifická, lebo oba sú dobré a “lepší” záleží od tvojich potrieb, požiadaviek a priorít.

Moon Style je lacnejší. Mimo toho však super a zároveň aj štýlový, takže ak by cena bola dôležitým kritériom, je Style lepší. Celkovo sa mi páči pomer cena-výkon, a teda aj striešky sú veľmi príjemné u tohto Mooňáka. Ja by som do neho bez problémov šla. A výhodou je tu aj podstatne väčšia hlboká vanička - aj keď u Oysteru je zasa športiak o málinko priestrannejší.

Moon Style

Oyster 3 je akoby vyššia, štýlovejšia variácia, takže ak peniažky neriešiš, je to skvelá voľba. Funkčne sú však podobné, preto by som sa v prvom rade rozhodovala podľa ceny a tvojej osobnej dizajnovej preferencie.

Babystyle Oyster 3

Ak si si stále neistá, ísť ich oba niekam vyskúšať naživo je určite dobrý nápad, a verím, že po odskúšaný ti bude jasné, ktorý ti v ruke bude sedieť lepšie.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli