Moon Style - názor na kombinovaný kočík? Je kvalitný, funkčný?

Zodpovedané
29. apr 2020

Ahoj Eli,

čo si myslíš o kočíku Moon Style? Oplatí sa ho zadovážiť, vydrží niečo? Hľadáme niečo spratnejšie do auta, hlavne do mesta, prip. sem tam ľahší terén. Nevidela som ho naživo, len na nete, a páči sa mi po dizajnovej stránke aj po funkčnej... proste, je to praktický kočík?

Ďakujem za odpoveď, pekný deň

Ahoj,

Moon Style je za mňa veľmi podarený model, ktorý rada odporúčam maminám, ktoré potrebujú hlavne niečo mestské a skladné, ale zároveň dostatočne schopné a ‘full-size’ na plnohodnotné používanie vo forme kombinácie. Páči sa mi ozaj veľká vanička s predlžovacou strieškou, do ľahu sklopné sedadlo fajn rozmerov, ale aj to rýchle a dostatočne kompaktné skladanie. Za mňa, ak nie na ozaj náročný terén, dobrá voľba a môžem ho odporučiť, áno je prakticky spravený.

Tu je celkom pekne spravené prezentačné video, aspoň kočík uvidíš v porovnaní s postavou a vieš si ho reálnejšie predstaviť:

Moon Style

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli