Moon Style moskytiéra - sieťka proti hmyzu. Existuje originálna, alebo ktorá (ideálne čierna) bude sedieť?

Zodpovedané
11. máj 2020

Ahoj,

existuje original sietka proti hmyzu na sportovy kociar Moon Style? Ak nie, ktora by najviac pasovala? Existuje aj cierna? Sietka Elodie Details?

Ahoj,

na Moon Style vyslovene originálnu moskytiéru nevyrábajú. Úplne si však vystačíš s moskytiérou inej značky, sediacej viac menej univerzálne.

Elodie Details je jednoznačne fajn a k tomu ešte aj štýlová voľba. Kvitujem a môže byť. Rovnako dobre poslúži aj napr. uni Emitex - jednoduchšia, no aj lacnejšia. A aj DM drogérie ponúkajú uni moskytiéry.

Moon Style

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli