Máme kočík Joolz Day3. Aké adaptéry musíme kúpiť, aby sme mohli používať vajíčko Cybex Aton 5?

Zodpovedané
26. sep 2024

Ahoj,

doma máme kočík Joolz Day3.

Aké adaptéry musíme kúpiť, aby sme mohli používať vajíčko Cybex Aton 5?

Ďakujem

Ahoj,

na veľmi podobnú otázku som v poradni nedávno odpovedala, tak Ti ju sem pripnem:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a Kočíkopédiu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally