Mám kúpiť skrátenú alebo predĺženú verziu podložky do športovej časti kočíka Easywalker Harvey2?

Zodpovedané
23. mar 2021

Dobrý deň,

mám Easywalker Harvey2 a chcem do neho kúpiť podložku. Mám vyhliadnutú pinkie.

Mám kúpiť skrátenú alebo predĺženú verziu podložky do športovej časti kočíka?

Viete mi poradiť aj úplne inú značku podložiek tvarovo vhodných do tohto kočika?

Ďakujem

Dobrý deň,

nakoľko kočík má korýtkové sedenie, tak odporúčam ísť do dlhšej podložky. Určite sa lepšie prispôsobí korýtkovému sedadlu.

Odporúčam značky podložiek ako sú napríklad Elodie Details, PetiteMars.