Mali by sme nahradiť Baby Jogger Summit X3 golfovým kočíkom?

Zodpovedané
5. okt 2022

Ahoj,

máme Baby Jogger Summit X3. Problém je, že často cestujem autobusom a aj z toho dôvodu sú mi veľké kolesá pohodlné. V aute ho prenášame málokedy.

Je jednoduchšie mať menší kočík?

Máme uvažovať o golfovom?

Zatiaľ som žiadny neskúšala.

Aký fusak by mi sedel do Joggera?

Našla som len jeden priamo tejto značky.

Ďakujem

Ahoj,

ak Ti kočík Baby Jogger Summit X3 momentálne vyhovuje, tak nie je potrebné ho meniť. Ak ale chceš mať aj menší kočík, tak pouvažuj nad jeho kúpou a zváž kritériá výberu, teda funkcie, ktoré by si od neho očakávala.

Ja osobne mám tento kočík a používam fusak Monti od značky Emitex. Podrobnejšie som ho opísala v podobnej nedávno zodpovedanej otázke:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally