Má zmysel kúpiť podložku do vaničky Thule Urban Glide 2?

Zodpovedané
22. júl 2023

Ahoj,

v auguste sa mi má narodiť druhé dieťa a budeme používať kočík Thule Urban Glide 2 po staršom synovi. Starší júnový syn mi tam nechcel prvých pár mesiacov spávať, rozmýšľam či tam nemal vo vaničke veľa miesta okolo seba, či mu tam nebolo priteplo. Zvažujem kúpu novorodeneckej podložky. Jednak proti poteniu (predsa len tá čierna vanička) a chcem, aby mu tam bolo tesnejšie.

Nie sú to zbytočne vyhodené peniaze?

Má zmysel také podložky kupovať?

Aký typ odporúčaš aj takto v lete, počas horúčav?

Nebude sa viac potiť kvôli tej podložke?

Ďakujem

Ahoj,

či má zmysel kupovať vložku do hlbokej vaničky? Na túto otázku neexistuje jednoznačná odpoveď. Záleží od Tvojich skúseností a v prvom rade hlavne od potrieb dieťaťa. Každé dieťa je individualista!

Vložky do hlbokej či športovej nadstavby som popísala v nedávnej odpovedi, tak Ti ju sem pripínam pre inšpiráciu:

Moje tipy ako ochrániť dieťa v horúcom letnom počasí, som opísala v nasledujúcom článku:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally