Má Moon Rocca Edition odvetranú vaničku a je vhodný pre letné bábätko?

Zodpovedané
17. feb 2022

Ahoj,

budeme mať letné bábätko a vyberáme kočík.

Požiadavky:

  • plne odvetraná vanička,
  • aby odviezol syna, ktorý má momentálne 2 roky a 2 mesiace,
  • kolesá, ktoré zvládnu aj rozbité chodníky v meste,
  • cena do 800 eur.

Spĺňa Moon Rocca Edition naše požiadavky?

Je aj iný kočík, ktorý vieš poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

osobne si myslím, že Moon Rocca Edition spĺňa tvoje kritériá.

Hlboká vanička je dizajnová a je z kvalitných materiálov. Pri jej vnútorných rozmeroch 78 x 32 cm by som povedala, že je priestranná. Rozmerovo je úplne postačujúca pre letné dieťa a pre jej používanie v zime spolu s fusakom. Je v nej použitý kvalitný detský matrac a XL strieška. Má dvojité odvetranie (v strieške + na boku), ktoré sa zapína na magnety.

Športová časť ponúka odpruženie všetkých štyroch nafukovacích kolies. Zvládne aj mierny terén. Nosnosť sedadla je 22 kg a výrobca uvádza použitie od 0 do 3 rokov. Vnútorný priestor športovej časti sa dá zväčšiť za pomoci potiahnutia nánožníka smerom nadol. Sedadlo je otočné s možnosťou úplného ľahu. Športová časť má XL striešku. Rocca ponúka aj veľký nákupný košík. Brzda je nášľapná, systémom stlač/stlač. A výhodou je aj stupienok pre dieťa. Kočík zložíš jednou rukou, po zložení aj sám stojí.

Podobnými sú aj Moon Relaxx Edition, Muuvo Quick 3.0 alebo Tutis Uno3+, ktoré som nedávno opisovala tu. Tieto kočíky sú ľahké, spratné a zároveň majú vysokú nosnosť sedadla.

Prípadne pozri aj Hauck Vision X. Je to nový moderný kombinovaný kočík, ktorý si dokážeš sama vyskladať už od samostatnej konštrukcie. Tá spolu so športovým sedadlom váži 10,2 kg. Tento kočík má 2x odvetranú a priestrannú vaničku s vnútornými rozmermi 78 x 34 cm. Jej nosnosť je 9 kg. Po zložení je spratný aj do malého kufra auta. Zložíš ho tiež jednou rukou na plocho.

Nosnosť športovej časti je až 25 kg. Sedadlo je otočné s možnosťou úplného ľahu a XL strieškou s náhľadovým okienkom. Bezúdržbové kolesá sú dobre odpružené. Sú určené na zdolávanie mesta alebo rovnejšieho nespevneného lesného terénu. Výška rodičovského pevného madla je 104,5 cm.

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, login kočikopédie a môj login lulu_originally (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally