Má lepšie odpruženie Cybex Eezy S+² alebo Easywalker Jackey?

Zodpovedané
8. máj 2022

Ahoj,

hľadám ľahký kočík (aj do lietadla), v ktorom dieťa nájde pohodlie na poobedný spánok. Prípadne zvládne dlhšie prechádzky po meste. Po dovolenke by som rada využívala kočík namiesto ťažkej trojkombinácie. Nechcem, aby bolo dieťa "vyklepané" po prechádzke, keďže chodníky nie sú rovné ako letiskové haly.

Páči sa mi Cybex Eezy S+² a Easywalker Jackey.

Ktorý zo spomínaných chodníkov má lepšie odpruženie?

Ktorý má väčšiu plochu pre dieťa, aby malo najväčšie pohodlie a zároveň, aby dcére veľmi netrčali nohy?

Ďakujem

Ahoj,

obidva kočíky sú veľmi dobrou voľbou a odporúčam ich veľmi rada. Výber teda nebude vôbec ľahký!

Easywalker Jackey má kompaktnejšie rozmery po zložení, takže je vhodnejší do lietadla a oceníš u neho citeľnejšie odpruženie aj o niečo málo väčšie sedenie.

Cybex Eezy S+² má zase o dosť väčšie kolesá a z odolnejšieho materiálu, takže prejde aj mierny terén a človek sa nemusí báť o kolieska. Rozdielny je ďalej aj sed, ktorý je viac "šikmý" a v strieške nemá náhľadové okienko, čo niekomu môže vadiť.

Podľa Tvojich požiadaviek si myslím, že Ti bude lepšie vyhovovať Easywalker Jackey, takže sa prikláňam viac k nemu.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia