Ľahký, skladný športový kočík s vyššou nosnosťou - Cosatto Woosh, Cybex Eezy S+?

Zodpovedané
17. aug 2020

Ahoj 😁

Prosim ta, hladam lahky, spratny, neotocny kocik s vyssou nosnostou (aspon 20 kg). Velmi sa mi paci Cosatto Woosh, len sa mi zda maly, aj ked ma nosnost 25 kg - co si o tom myslis, nebude to mala hrkalka? Paci sa mi aj Cybex Eezy s+, aj ked ma nizsiu nosnost (hadam sa nerozpadne 😂).

Pripadne mi prosim porad nieco ine, dakujem.

Ahoj,

Cosatto Woosh je taký skôr menší, Je to najmä kratšou opierkou na nôžky a celkovo rozložením sedadla. Aj za mňa je to jeden peknučný a skladný športový model, v UK dokonca pomerne obľúbený. Astaršie dieťatko ti tak vojde, ale nie je to podľa mňa na také každodenné používanie, skôr na cesty, ako doplnkový kočík. Takže aj keď je fajn, určite nie je lepší ako jeho protikandidát.

Cosatto Woosh

Cybex Eezy S+ je priestorovo - opierkou chrbta, ako aj opierkou nôh, priestorom na tom omnoho lepšie. Vojde ti tam aj staršie dieťatko, a pre lepšie - väčšie, odpružené kolesá je určite vhodnejším kandidátom aj na bežnejšie ako len príležitostné vozenie. A aj celkovo dobré hodnotenia ma tlačia do toho, aby som ti ho odporučila.

Cybex Eezy S+

Ak by som mala odporučiť ešte niečo iné, asi by som sa uchýlila k Buggy XS a Miley. Sú priestorovo aj jadznými vlastnosťami na tak malé kočíky príjemné.

Easywalker Buggy XS

Easywalker Miley

A ešte poradím Elodie Mondo, resp. drahší Joolz Aer - ak financie dovolia. Jazdne aj priestorovo sú to veľmi kvalitné športiačiky.

Elodie Details Mondo

Joolz Aer

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli