Ktorý športový kočík zvládne mesto, kopec a sneh?

Zodpovedané
28. júl 2022

Ahoj,

máme 5-mesačnú slečnu a čoskoro jej bude vanička Moon Resea S 2021 malá.

Bude lepšie nechať si športovú časť z kočíka, alebo kúpiť športový kočík na dlhšie obdobie?

Športová časť Moon mi príde dosť nízka. A nedá sa dať do úplného ľahu.

Moje požiadavky na športový kočík:

  • úplný ľah,
  • podvozok, ktorý zvládne mesto, kopec a sneh.

Ďakujem

Ahoj,

hlboká vanička Moon Resea S je štandardných rozmerov. Vanička sa väčšinou využíva do 6 - 9 mesiacov. Záleží od dieťaťa. Niektoré sú aktívnejšie a vo vaničke už nevydržia. Vtedy nastáva čas prechodu do športovej časti. Pokiaľ dcérka nesedí, odporučila by som vložiť do sedadla ergonomickú podložku. Ja som používala Babymoov.

Športová časť kočíka Moon Resea S je pomerne priestranná. Nie je mi jasné, že prečo spomínaš, že Ti nejde do úplného ľahu. Pretože štandardne to tak je. Pri tvojich požiadavkách a kočíku, ktorý máš. Odporúčam ostať pri ňom. Po zime, keď bude mať dcérka viac ako rok môžeš uvažovať nad zmenou. Z hľadiska ceny sa to teraz neoplatí. Odporučila by so Ti podobný model v rovnakej cenovej relácií.

Väčšie a priestrannejšie sedadlá (výška chrbtovej opierky viac ako 53 cm) majú neotočné modely. Nemyslím si, že pre tak malé dieťa je to vhodné riešenie. Bude Ťa chcieť vidieť a udržiavať s Tebou očný kontakt.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďaľšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally