Ktorý športový kočík viem poskladať jednou rukou?

Zodpovedané
20. feb 2023

Ahoj,

hľadám športový kočík pre môjho 15-mesačného syna.

Moje požiadavky:

  • čo najnižšia váha (nemáme výťah a kočík budem denne ťahať do schodov),
  • možnosť zloženia jednou rukou,
  • kočík by mal byť vhodný pre väčsie a ťažsie dieťa (už teraz syn váži takmer 14 kg),
  • možnosť polohovania dieťatka v kočíku až do úplneho lahu,
  • vhodný aj do mierneho terénu (dôverujem viac väčším kolieskam, určite nie nafukovacie).

Ktorý kočík spĺňa moje požiadavky?

Ďakujem

Ahoj,

nedávno som na podobnú otázku odpovedala, tak Ti ju sem pripínam pre inšpiráciu:

Taký Momi Estelle Dakar alebo Avova City Ranger, ktoré majú väčšie kolesá by Ti určite vyhovovali.

S menšími kolesami si pozri Petite&Mars Cross alebo ešte novinku Joie Parcel (TM). Všetky kočíky sú športové a zároveň aj cestovné. Ponúkajú možnosť skoro úplného ľahu v priestranných sedadlách, ktoré majú zároveň aj vyššiu 22 kg nosnosť. Určite ich využiješ až do konca kočíkovacieho obdobia.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally