Ktorý športový kočík s možnosťou úplného ľahu má perfektné jazdné vlastnosti?

Zodpovedané
9. feb 2023

Ahoj,

hľadám športový kočík, ktorý by bol tichý. To znamená, aby mal perfektné jazdné vlastnosti aj v ľahkom teréne bez klepania koliečok. Tiež chcem, aby bola možnosť úplného ľahu a otáčanie v smere aj protismete jazdy. Ľahké skladanie a nízka váha by boli bonus, keďže jazdíme veľa autom. Potešil by moderný dizajn, ale nie je podmienkou. Na cene nezáleží, ide mi o kvalitu.

Vieš nám poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

jemnému klepaniu (zvuku) koliesok pri prejazde akýmkoľvek terénom nezabrániš. Kolesá každého jedného kočíka - či už najdrahšieho alebo cenovo dostupnejšieho vydávajú pri jazde terénom zvuk.

Ak chceš športový kočík s úplným rovným 180-stupňovým ľahom, tak si pozri Easywalker Jimmey. Je to novinka na trhu, ktorá ponúka ľahkosť a skladnosť. Jeho športové sedadlo je otočné a priestranné.

Podobným kvalitným modelom je Cybex Priam 4, elektrický Cybex e-Priam alebo ľahší brat Cybex Mios 3.

Pozri si aj kočíky od iných známych značiek ako sú Joolz Hub+, Bugaboo Bee 6 alebo Moon Relaxx Edition.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally