Ktorý športový kočík - Nuna Tavo alebo Baby Monsters Fresh 3.0?

Zodpovedané
28. mar 2019

Ahoj.

Chcem sa spytat prosim na nazor tychto dvoch kocikov. Ktory je podla teba lepsi - Nuna Tavo 2018 alebo Baby Monsters Fresh 3.0? A v com? Dcerka ma 8 mesiacov. Zatial bola len v hlbokej vanicke.

Dakujem krasne za odpoved 🙂

Ahoj,

porovnávame dva pomerne odlišné modely. Baby Monsters Fresh 3.0 je kočíkom otočným a aj napriek vysokej nosnosti s pomerne malým sedadlom. Je to kočík, ktorý budeš preferovať, ak máš dieťatko drobnejšie a zároveň v prípade, že ho chceš voziť smerom k sebe. Je možné, že neskôr ho ešte vymeníš za nejaký ľahší športiak alebo golfky.

Baby Monsters Fresh 3.0

Nuna Tavo je model neotočný, ale priestranný a pohodlný. Tiež mi príde ako lepší - kvalitnejší model, preto ak ti malá zvládne vydržať aj iba v smere jazdy, odporučila by som skôr ten. Naj bude možno vyskúšať oba naživo, ak máš tú možnosť, Druhou by bolo niektorý objednať z eshopu a v prípade, že nesadne po vyskúšaní po byte/dome vrátiť.

Nuna Tavo

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli