Ktorý športový kočík môžeme využívať čo najdlhšie aj na spanie?

Zodpovedané
Včera o 12:55

Ahoj,

mám 15-mesačného syna, ktorý je dosť vysoký. Športový kočík mám teraz Joie Muze (LX). Keď v ňom spí cez deň, tak hlavu má už úplne hore.

Ktorý športový kočík môžeme využívať čo najdlhšie aj na spanie?

Ďakujem

Ahoj,

Joie Muze (LX) je kočík s výškou chrbtovej opierky iba 42 cm a celkovo malou ložnou plochou (80 cm). Chápem teda, že tvoj syn z neho už skoro vyrástol.

Pozri si športový pokračovací kočík Kinderkraft Rine. Je to jednoduchý a cenovo dostupný kočík pre nenáročných rodičov, ktorí sa pohybujú po mestskom povrchu. Priestranné športové sedadlo je možné napolohovať do skoro úplného ľahu. V prípade častého cestovania autom či potreby každodenného skladania pre úschovu kočíka zaujme jednoduchým zložením spolu so sedadlom nasadeným v smere jazdy.

Podobným modelom je Carrello Bravo SL. Je to kočík, ktorý má jedno z najpriestrannejších sedadiel na trhu. Je za dostupnú cenu a mamičky ho dobre hodnotia. Zároveň poteší skladnosťou a nižšou váhou.

Ak však chceš už iba kočík, v ktorom sa syn vyspí a zároveň bude ľahučký, tak si pozri cestovný model Carrello Nova. Tiež patrí k pokračovacím športovým kočíkom určeným pre rodičov, ktorí sa pohybujú po meste. Jeho nízka váha a výborná manipulovateľnosť umožňujú ovládanie jednou rukou. V prípade častého cestovania autom či potreby každodenného skladania pre úschovu kočíka zaujme samozložením. Športové sedenie je neotočné a možno ho napolohovať do skoro úplne rovného ľahu či kolmého sedu. Sedenie patrí k tým priestrannejším na trhu, preto v ňom bude mať pohodlie aj väčšie sediace dieťa až do konca kočíkovacieho obdobia.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a Kočíkopédiu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally