Ktorý športový kočík má veľkú striešku, dobré odpruženie, nafukovacie kolesá a ide do úplného ľahu?

Zodpovedané
5. máj 2022

Ahoj,

náš synček má 7 mesiacov.

Potrebovala by som kočík, ktorý by spĺňal tieto kritériá:

  • nafukovacie kolesá,
  • odpruženie,
  • veľká strieška, aby synčekovi nesvietilo do očí,
  • nech má vzadu sieťku, aby bol vzdušný,
  • veľký košík pod kočíkom,
  • do úplného ľahu.

Ktorý kočík spĺňa moje požiadavky?

Ďakujem

Ahoj,

všetky Tvoje požiadavky spĺňa Petite&Mars Street+ Air. Má nafukovacie kolesá s odpružením, dlhú predlžovaciu striešku, možnosť úplného ľahu aj s polohovaním nôh, nastaviteľnú rukoväť, sieťku v zadnej časti chrbtovej opierky. K tomu všetkému je priestranný, takže Ti vydrží do konca kočíkovania. Poteší aj veľmi výhodnou cenou.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia