Ktorý športový kočík má čo najdlhšiu ložnú plochu?

Zodpovedané
24. aug 2021

Ahoj,

hľadám kočík pre 4,5 ročného chlapčeka, ktorého musí naša známa voziť. Potrebuje športový kočík v jednom kuse s čo najdlhšou ložnou časťou. Vieme, že BM4 plus má 100 cm.

Aké dlhšie sú v súčasnosti ešte dostupné?

Ďakujem

Ahoj,

na trhu je veľmi málo kočíkov vhodných pre takého veľkého chlapca.

Nakoľko ako jediný najdôležitejší parameter udávaš čo najdlhšiu ložnú plochu, prosím ber tieto typy primárne zamerané na toto jediné kritérium. A pri výbere prosím zohľadnite, že ani neviem váhu dieťaťa, tá môže byť v jeho veku rôzna.

Jediné kočíky, ktoré poznám z ložnou plochou nad 100 cm sú Emmaljunga NXT30, ktorý má ložnú plochu 103 cm.

Emmaljunga NXT30

Potom jeho kolegovia Emmaljunga NXT60 a Emmaljunga NXT90, ktorý majú ložnú plochu ešte od 2 cm dlhšiu, teda 105 cm.

Emmaljunga NXT60 Ergo

Emmaljunga NXT90 Ergo

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally