Ktorý športový kočík je lepší (pre 9mesačnú) - Cybex Balios S Lux alebo Cybex Eezy S+ 2 ?

Zodpovedané
26. jún 2020

Dobrý deň,

potrebovala by som poradiť, ktorý športový kočík je lepší? Cybex Balios S Lux alebo Cybex Eezy S+ 2?

U Balios ma láka strešné okienko, otočnosť sedenia, nastaviteľná rúčka... u Eezy ma láka skladnosť a ľahká váha... čiže je to tak 50/50. Dcéra má 9 mesiacov.

Ďakujem 🙂

Ahoj,

Cybex Balios S je určite “komfortnejší”, čo sa vlastností týka. Presne to otočné sedadlo, väčšia strieška s okienkom celkovo. Toto je kočík v podstate skoro ako kombinovaný v zmysle, že má viac funkcií. ALE tým, že je otočný, je aj menej skladný a aj menej priestranný v sedadle. Záleží preto dosť, či vyslovene túto funkciu - otočnosť - potrebuješ. Ak áno, nie je moc o čom.

Cybex Balios S

Ale ak nie (v 9. mesiacoch by už možno ani nebolo potrebné otočné sedadlo). Super nízka váha a skvelá skladnosť modelu Cybex Eezy S+² mi príde podstatne praktickejšia na každodenné používanie, presuny, nakladanie, uskladnenie. Ja by som vzala skôr ten, ak by mi dieťatko už vydržalo v pozícii tvárou k svetu. Veľa ti to uľahčí.

Cybex Eezy S+²

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli