Ktorý športový kočík je lacný, otočný a má poťah, ktorý saje pot?

Zodpovedané
27. júl 2022

Ahoj,

hľadám športový kočík.

Požiadavky:

  • ľahší,
  • otočný,
  • s nastaviteľnou rukoväťou,
  • nánožníkom,
  • aby sa sed dal dať nie iba do úplného sedu a ľahu,
  • lacnejší,
  • s hmotnosťou do 36 kg.

Vieš nejaký dobrý poradiť?

Existuje aj nejaký kočík s poťahom ktorý by sal pot?

Ďakujem

Ahoj,

jediným takýmto modelom na trhu je Emmaljunga Super Viking. Má relatívne nízku váhu konštrukcie s nasadeným športovým sedadlom 13,6 kg. Unesie však až 35 kg dieťa. Má nastaviteľnú otočnú rukoväť. Dá sa dať do úplného sedu a ľahu. Nájdeš ho na bazári, takže je lacnejší. Jediné mínus je, že nemá v cene nánožník.

Iný otočný model kočíka s nosnosťou sedadla - 36 kg na trhu nie je dostupný. Teda, ak nepočítam na našom trhu nekúpiteľné, ukrajinské a americké značky.

Neotočné kočíky s nosnosťou 34 kg majú v ponuke drahšie značky TFK a BOB.

Funkciu satia potu majú vložky alebo podložky do kočíka, nie samotná látka použitá na kočíkoch. Prípadne ju majú niektoré poťahy matracov, ktoré sú v hlbokej vaničke.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďaľšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally