Ktorý športový kočík je ideálny na spánok?

Zodpovedané
19. júl 2022

Ahoj,

hľadám športový kočík, ktorý je ideálny na spánok s polohou do ľahu a s dostatočným priestorom. Plusom by bolo, ak by bol ľahký a spratný.

Aký mi vieš poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

medzi priestrannejšie a zároveň ľahké a skladné kočíky patrí určite Babystyle Oyster Zero, ktorý zaujme extra širokým sedením.

Ďalej to môže byť Valco Baby Snap 4 Trend Tailormade. Oproti Oysteru má nastaviteľnú rukoväť, o niečo dlhšiu ložnú plochu a extra predĺžiteľnú striešku.

A odporúčam aj Mamas&Papas Armadillo.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia