Ktorý športový kočík do 300 EUR je odpružený a vhodný do snehu?

Zodpovedané
Včera o 11:09

Ahoj,

chcem sa opýtať na Carrello Bravo 2024. Malinký má 5 mesiacov, váži 10 kg a riešim športový kočík. Teraz sa vozí v Concord Neo aj v Lionelo Amber. Tam sú korýtkové časti a nie som s tým spokojná. Sedieť ho dávam len na chvíľku, lebo je zvedavý.

Aký športový kočík do 300 EUR je odpružený a vhodný do snehu?

Som naklonená k značke Carello.

Ďakujem za odpoveď

Ahoj,

pre takto malé deti skôr odporúčam otočné športové kočíky z dôvodu, lebo väčšinou vyžadujú priamy očný kontakt s rodičom. Neotočné sedadlá športových – tzv. pokračovacích kočíkov sú o dosť tvrdšie. Zároveň sa blíži zimné obdobie, kedy dieťa potrebuje mať z kočíka teplé a útulné miesto.

Keďže som na veľmi podobnú otázku o kočíku Carrello Bravo som v poradni nedávno odpovedala, tak Ti ju sem pripnem, aby som sa neopakovala:
Easywalker Jackey XXL verzus Carrello Bravo SL. Ktorý je vhodnejší pre dlhého 5-mesačného syna?"

Čím sa od seba modely Carrelo Bravo odlišuju?

  • Carrello Bravo Plus vyšiel na trh v roku 2022 ako pokračovací a priestrannejší brat pôvodného modelu Carrello Bravo. Líši sa od neho väčším priemerom predných a zadných kolies a opierkou nôh, ktorá je potiahnutá kožou.
  • Carrello Bravo SL vyšiel na trh v roku 2023 ako pokračovací a priestrannejší brat pôvodného modelu Carrello Bravo Plus. Líši sa od neho novou zosilnenou konštrukciou s nastaviteľným odpružením a upravenou opierkou nôh, ktorú je možné polohovať jednou rukou.

👉 https://shop.modrykonik.sk/sk-eur/sk/products/c...

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a Kočíkopédiu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally