Ktorý otočný športový kočík je vhodný pre vysokých rodičov?

Zodpovedané
9. nov 2022

Ahoj,

chcela by som poprosiť o radu pri výbere športového kočíka. Mám 180 cm, čiže kočík by mal byť pre vysokých rodičov s možnosťou nastavenia rúčky. Nezáleží na type sedu, ale mal by byť otočný v obidvoch smeroch. Bolo by skvelé, ak by bol ľahký, spratný do kufra a mal dostatočne veľký spodný priestor na nákup. Bolo by fajn, ak by bol priestranný a nemuseli by sme po roku a pol kupovať ďalší. Ideálne do 300 eur.

Existuje kočík, ktorý spĺňa moje požiadavky?

Ďakujem

Ahoj,

na podobnú otázku som nedávno odpovedala. Pripnem Ti ju sem, pre Tvoju inšpiráciu:

Určite Ti odporúčam, radšej kúpiť kvalitný kočík z bazára, ako nový a nekvalitný.

Taký bazárový model Easywalker Harvey2 by bol skvelou voľbou. Má 20 kg nosnosť sedadla a k tomu 49 cm chrbtovú opierku. Teleskopicky nastaviteľné rodičovské madlo nastavíš v rozpätí od 76 do 110 cm. Čo je fajn, stále nájdeš dostupné náhradné diely. Taktiež máš možnosť dokúpiť si k nemu terénnejšie pneumatiky, alebo ich kúpiť ako súčasť bazárového kočíka. Môžeš si o ňom prečítať aj našu podrobnú recenziu.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally