Ktorý ľahký tyrkysový kočík do 300 eur odporúčaš pre 9 mesačného chlapca?

Zodpovedané
22. sep 2021

Ahoj,

potrebovala by som športový kočík pre 9 mesačného syna. Mám trojkombináciu Viper 4 2020, predtým som mala Zopa Move.

Chcela by som niečo tyrkysové, ľahké, ideálne otočné alebo aspoň s okienkom na pozeranie. Rozpočet 200 - 300 eur.

Ktorý kočík spĺňa moje požiadavky?

Ďakujem za odpoveď

Ahoj,

škoda, že neuvádzaš aj ďalšie vlastnosti, napr. terén v akom sa pohybuješ.

Medzi mestské neotočné kočíky v tvojej cenovej kategórií a tyrkysovej farbe voliteľnej striešky a ďalších doplnkov sú Petite&Mars Street+ Oak 2021 alebo jeho kolega Petite&Mars Street. Obidva modely sú ľahké, skladné a unesú aj väčšie dieťa.

Petite&Mars Street+ Oak 2021

Petite&Mars Street

Ďalšími ľahkými, skladnými a neotočnými modelmi prevažne mestský športových kočíkov sú Coto Baby Riva, Easywalker Miley, Cybex Beezy, trojkolesový tátoš Baby Jogger City Mini

Coto Baby Riva

Easywalker Miley

Cybex Beezy

Baby Jogger City Mini

Čo sa týka otočných modelov ale stále mestských modelov podotýkam tak pozri momentálne v akcií na mall-e KinderKraft EVOLUTION COCOON.

Kinderkraft Evolution

A to by bolo v tvojej cenovej kategórií pre nové kočíky, keďže neuvádzaš záujem aj o bazárovky, asi tak všetko.

Držím palce pri výbere. Nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a môj login, aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie.😉

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally