Ktorý kočík sa dobre skladá?

Zodpovedané
18. júl 2022

Ahoj,

hľadám hlboky kočík, prípadne dvojkombináciu (hlboký, športový), ktorý by sa ľahko skladal. Keby sa dala zložiť aj hlboká časť s vaničkou, to by ma potešilo. Tak isto aj športová (ak sa to vôbec dá).

Najdôležitejšie je, aby mi naň pasovali adaptéry na Cybex vajíčko. Bývame na dedine a chcem, aby mal dobrý podvozok.

Ďakujem

Ahoj,

chýba mi od Teba cenový rozpočet, tak Ti ponúknem viac variantov 🙂.

Zamerala by som sa na ľahké modely. Jedným z nich je Easywalker Harvey3, ktorý váži len 11 kg a zvládneš ho zložiť jednou rukou aj s nasadeným športiakom. Ďalej zaujme aj kvalitným prevedením, veľmi jednoduchou manipuláciou a skvelými jazdnými vlastnosťami. Momentálne sa dá zakúpiť za výhodnú cenu. Pokiaľ plánujete deti čoskoro po sebe, tak zaujme aj možnosťou urobiť z neho súrodenecký kočík.

Ďalej odporúčam aj veľmi obľúbený Moon Resea S Edition (2022), ktorý zvládneš tiež zložiť jednou rukou. Kolesá má nafukovacie a aj napriek svojmu elegantnému vzhľadu zvládne aj zhoršený terén.

A môže to byť aj Tutis Uno3+. Patrí tiež k ľahkým modelom, ktoré prejdú aj terén a je možné s ním hojdať.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia