Ktorý kočík pre aprílové bábätko je vhodný na dedinu a zvládne aj terén?

Zodpovedané
26. sep 2024

Ahoj,

hľadám pekný a zároveň funkčný kočík pre aprílové dieťatko na dedinu. Chcem, aby zvládol trošku terén (žiadny extrém).

Zatiaľ sa mi dizajnovo páči niečo v štýle Moon ReSea + alebo Bugaboo Fox 5.

Aký je Tvoj názor?

Ďakujem za odpoveď

Ahoj,

keďže neudávaš podstatný parameter - výšku rodiča, pripojím ti sem podobné otázky, na ktoré som v poradni nedávno odpovedala:

Moon Piú je ideálny pre vyšších rodičov, ktorí sa pohybujú po mestskom povrchu a aj po nerovných cestách dediny. Okrem moderného vzhľadu a trendy farieb zaujme aj nižšou hmotnosťou, ľahkou manipuláciou a jednoručným kompaktným zložením aj so športovým sedením umiestnenom na konštrukcii v akomkoľvek smere. Chrbtová opierka má možnosť odvetrania a navyše sa dá výškovo nastaviť, plne sa tak prispôsobí dieťaťu. Obe nadstavby je možné na kočíku umiestniť na výškové adaptéry, čo je ideálne pre vyšších rodičov. Pohodlnému ovládaniu napomáha aj kĺbová rukoväť, nastaviteľná až do výšky 110 cm.
👉 https://shop.modrykonik.sk/sk-eur/sk/products/m...

Moon Resea + je určený pre nižších až stredne vysokých rodičov, ktorí sa pohybujú po nerovných cestách dediny. Okrem moderného vzhľadu a trendy farieb zaujme aj nižšou hmotnosťou a jednoručným kompaktným zložením aj so športovým sedením umiestnenom na konštrukcii v akomkoľvek smere. Veľké nafukovacie kolesá s odpružením zaručujú dobré jazdné vlastnosti a aj ľahkú manipuláciu jednou rukou. Chrbtová opierka má možnosť odvetrania a navyše sa dá výškovo nastaviť, plne sa tak prispôsobí dieťaťu. Rukoväť je možné nastaviť len do výšky 106 cm, preto je vhodná pre nižších až stredne vysokých rodičov.
👉 https://shop.modrykonik.sk/sk-eur/sk/products/m...

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a Kočíkopédiu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally