Ktorý kočík má väčšie zadné kolesá, zvládne náročnejší terén a má nastaviteľnú rúčku?

Zodpovedané
Dnes o 09:22

Ahoj,

hľadám dobrý športový kočík pre 8-mesačné bábo. Náš sa pokazil a chceme mu kúpiť nový. Chceli by sme nejaký skladný kočík, nie moc ťažký, ideálne s otočnou sedacou časťou a nastaviteľnou rúčkou (mám len 160 cm). Vaničku nám už netreba. S väčšími zadnými kolesami, ideálne keby zvládal aj náročnejší terén.

Ktorý kočík spĺňa naše požiadavky?

Ďakujem

Ahoj,

obľúbený a cenovo dostupný kočík Zopa Move Cross 3 ti ponúka nižšiu váhu a dobrú manipulovateľnosť umožňujúcu ovládanie jednou rukou. Zaujme jednoručným zložením a rozložením spolu s nadstavbou umiestnenou na konštrukcii. Obojsmerné športové sedadlo je možné napolohovať do skoro rovného ľahu. Navyše sa pýši aj funkciou výškovo nastaviteľnej striešky a predĺžitelnej opierky nôh – vďaka tomu bude mať pohodlie aj väčšie dieťa počas celého kočíkovacieho obdobia.

Podobným modelom je Cavoe Axo Comfort. Ponúka elegantný a štýlový dizajn, ktorý vyniká prepracovanými detailmi. Je určený pre rodičov, ktorí sa pohybujú ako po mestskom povrchu, tak aj po nerovnejších cestách dediny. Nižšia váha a jednoduchá manipulácia umožňujú ovládanie jednou rukou. Zaujme jednoduchým zložením spolu s nasadeným športovým sedením na konštrukciu v akomkoľvek smere.

Funkčne veľmi dobre vybaveným modelom je aj Muuvo Quick 4.0. Zaujme jednoduchým zložením spolu s nasadeným sedadlom na konštrukcii v akomkoľvek smere. Nie je potrebné ani hľadať miesto, kam kočík oprieš. V zloženom stave bude totiž stáť presne tam, kde ho postavíš. Priestranné perforované a výškovo nastaviteľné športové sedenie patrí na trhu k tým priestorovo veľkorysejším, je nekorýtkového typu a je možné ho napolohovať do skoro úplne rovného ľahu.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a Kočíkopédiu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally