Ktorý kočík má dlhšiu ložnú plochu a nosnosť okolo 30 kg?

Zodpovedané
20. okt 2021

Ahoj,

hľadám kočík s dlhšou ložnou plochou okolo 100 cm a vyššou nosnosťou okolo 30 kg. Chcela by som bazárový, lebo už dlhšie ako rok sa voziť nebudeme.

Existuje ešte nejaký iný okrem Emaljunga, TFK, Jogeer Elitte a GT?

Ďakujem

Ahoj,

tvoje špecifické požiadavky dosť obmedzujú priestor výberu. Zaťaženie sedadla od 30 kg vyššie má máloktorý kočík a ešte k tomu aj celkovú ložnú plochu okolo 100 cm. Takže predpokladám, že má ísť do ľahu, aby si dieťa pospalo.

Ak teda nebudem spomínať Emmaljunga, TKF, Baby Jogger a GT. Výber sa podstatne zužuje, pretože tieto značky majú požadované špecifikácie najčastejšie.

V takomto prípade mi ostal jediný model. A to Thule Spring, ktorý svojou dĺžkou ložnej plochy 103 centimetrov spĺňa jedno kritérium a pri jeho maximálnom zaťažení na jedno dieťa 29,5 kg spĺňa aj druhé kritérium. 1/2 kila hore-dole. No tento model tiež nepatrí k najlacnejším a v bazároch sa vyskytuje veľmi málo.

Thule Spring

Ak som ti neodpovedala na tvoju otázku, prosím ťa, napíš znova. Uveď však trošku viac kritérií pre moju lepšiu orientáciu, aký kočík vlastne potrebuješ. Pri výbere kritérií buď realistka, bohužiaľ nemám čarovný prsteň a zázraky robiť neviem. A samozrejme, sa nezabudni pripomenúť, toto je anonymná poradňa.

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kočikopédiu a môj login (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally