Ktorý kočík má čo najdlhšiu vaničku?

Zodpovedané
Včera o 10:37

Ahoj,

hľadám konkrétnu značku a kočík s čo najdlhšou vaničkou.

Teraz mám Muuvo Quick Boho na Tvoje odporúčanie a som spokojná. Len deklarujú 79 cm a reálne má 75 cm dĺžku spacej plochy.

Existujú aj dlhšie?

Ideme do zimy, mám 6-mesačného 71 cm dlhého syna. Športiak chcem oddialiť ako sa dá, keďže ešte nesedí a aj rád sa kočíkuje vo vaničke. Cenový limit nemám. Nech je to čosi dostupné, asi cez bazár.

Ďakujem

Ahoj,

v prvom rade ma veľmi teší, že kočík z môjho pôvodného odporúčania Ti vyhovuje. Ďakujem aj za informáciu k reálnej dĺžke hlbokej vaničky. Už som ju aj použila v našej Kočíkopédii, aby mali presné informácie všetci užívatelia.

Chcem Ťa ešte upozorniť na maximálnu nosnosť hlbokej vaničky, pretože sú stavané na maximálne 9 kg!

Ak dieťa ešte nemá 9 kg (počíta sa váha dieťaťa spolu s oblečením), tak sa teda zameraj skôr na kočíky s typom sedadla 2v1, kde sa hlboká vanička potiahnutím za pásy, ktoré sú umiestnené na spodnej časti vaničky, zmení na športové sedadlo. Takéto kočíky sú cenovo dostupnejšie a skladnejšie.

Najpriestrannejšie vaničky má značka Kinderkraft s vnútornou dĺžkou od 80 cm. Konkrétne sú to tieto modely: Kinderkraft B-Tour, Kinderkraft Kraft 6, Kinderkraft Moov, Kinderkraft Moov 2, Kinderkraft Moov 2 Air a Kinderkraft Moov CT.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a Kočíkopédiu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally