Ktorý kočík je lepší - Camarelo alebo Riko?

Zodpovedané
9. okt 2018

Ahoj,

každá z týchto značiek má viacero modelov, takže sa to nedá určiť úplne jednoznačne. Ak by som však mala predsa len poradiť všeobecne, skôr poradím Camarelo. Športiaky z trojkombinácií značky Riko sú totiž vo väčšine prípadov veľmi maličké - teda priestor v nich je pre väčšie dieťa nedostačujúci. Budeš tak nútená okolo roka, maximálne roka a pol zvažovať iný kočík. Športové časti značky Camarelo sú na tom v tomto ohľade o niečo lepšie.

Z kočíkov značky Camarelo by som vyzdvihla napríklad Canillo, Sudari či Pireus.

Camarelo Canillo

Camarelo Sudari

Camarelo Pireus

Keby si sa predsa len rozhodovala pre Riko, pozri novšie modely ako Fox, Sigma či Piano - sú na tom o niečo lepšie.

Riko Fox

Riko Sigma

Riko Piano

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli