Ktorý hlboký kočík má najdlhšiu vaničku a zároveň aj dostatok miesta do šírky?

Zodpovedané
9. jún 2022

Ahoj,

hľadám hlboký kočík.

Ktorý hlboký kočík má najdlhšiu vaničku a zároveň aj dostatok miesta do šírky?

Ďakujem

Ahoj,

chýbajú mi od Teba ďalšie požiadavky na kočík, napríklad v akom teréne sa budeš pohybovať a aký máš cenový rozpočet. Bez týchto informácií Ti nedokážem dobre poradiť.

Výber samostatných hlbokých kočíkov je bohužiaľ trochu obmedzený, ponúka ich len pár značiek. Priestranné hlboké vaničky má napríklad značka Inglesina alebo Cam, tak by som sa zamerala na ne.

Konkrétne to môžu byť tieto modely:

Čisto hlboké kočíky ďalej ponúka aj značka Kunert a Lonex.

Extra priestranné vaničky majú kočíky poľskej výroby. Nevýhodou je ich kúpa aj so športovou nadstavbou. Môže to byť napríklad značka Camarelo.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, neváhaj mi znovu napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia