Ktorý golfový kočík s klasickým madlom je vhodný pre 25 mesačné dvojičky?

Zodpovedané
7. apr 2022

Ahoj,

hľadám golfový kočík pre 25 mesačné dvojičky, ktoré vážia 13,5 a 14 kg. Najlepšie by bolo, aby mal madlo ako klasický kočík. Cena do 400 eur.

Ktorý kočík nám odporúčaš?

Ďakujem

Ahoj,

zamerala by som sa na priestrannejšie kočíky, ktoré majú zvýšenú nosnosť, pretože obvyklých 15 kg bude pre takto väčšie deti už nedostačujúce.

Jedným z nich je Valco Baby Snap Duo alebo novší model Valco Baby Snap Duo.

Valco Baby Snap Duo sa líši nastaviteľnou rukoväťou s koženkovým poťahom, väčšou priestornosťou pre dieťa, dlhšou strieškou a novým typom predných kolies, ktoré nie sú už zdvojené.

Ďalej odporúčam aj veľmi ľahký a kompaktný Casualplay Tour Twin.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia