Ktorý fusak do Easywalker Jackey má povrchovú úpravu proti dažďu a vetru?

Zodpovedané
11. dec 2022

Ahoj,

hľadám fusak do Easywalker Jackey. Máme starší fusak Emitex, ale je zbytočne veľký a bráni skladaniu.

Požiadavky, ktoré by mal spĺňať:

  • povrchová úprava proti dažďu a vetru,
  • aby bábo bolo v teple,
  • aby sa v kočíku nešmýkalo,
  • ľahká údržba, keďže v ňom bude sedávať chodiace bábo v topánkach,
  • aby sadol rozmerovo do Jackey,
  • do 50 eur.

Bonus by bol, aby sa dala zadná časť použiť samostatne ako podložka do kočíka.

Vieš mi poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

na veľa otázok spojených v výberom fusaku som v poradni odpovedala. Určite Ti neporadím priamo, ktorý z nich si máš kúpiť. Je to preto, že každá máme iný vkus.

Skús si prečítať podobné otázky, ktoré Ti sem pripínam pre inšpiráciu:

Určite medzi nimi nájdeš aj ten pravý pre Tvoj kočík Easywalker Jackey. Ak si si neni istá kúpou fusaku z internetu, tak si choď fusak vyskúšať priamo do predajne. Tam si ho môžeš vyskúšať a buď priamo ho priamo kúpiť, alebo potom kúpiť z internetu.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally