Ktorá vanička pasuje na športový kočík Kiddy Evostar 1?

Zodpovedané
4. aug 2021

Ahoj,

mám športový kočík Kiddy Evostar 1. Značka už ďalšie kočíky nevyrába. Hľadám hlbokú vaničku, ktorá by pasovala na konštrukciu. Našla som značku Egg, kde je dizajn rovnaký a aj uchytenie podľa fotiek vyzerá byť rovnaké.

Bude to pasovať?

Ktorá iná vanička bude pasovať na môj kočík a bude možné ju upínať na adaptéry z vajíčka?

Ďakujem

Ahoj,

pozerala som a hľadala, zisťovala a preverovala, no čo sa týka tvojho kočíka nenašla som možnosť pripojenia iného typu vaničky. Ani cez možnosť dokúpenia adaptérov iného modelu.

Ak teda nechceš vymeniť model kočíka, skús sa ešte pozrieť na "bazároch".

Kiddy Evostar 1

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally