Korýtkové sedenie - za nás 100 bodov

Zodpovedané
11. apr 2019

Mame Concord Neo, korytkovy... Nahlepsi vymysel sveta. Mala uz ma 2 a pol roka, v kamoskinom rovnom nechce sediet ani za cokoladu. Len v nasom Concorde... A pravda, male deti v rovnom polohovani aj tak vsetky vykladaju nohy hore na madlo. Jednoducho sa im paci nohe hore! Vidim to u krsniatka - ked je vo svojom rovnom, nohy dava na madlo. Ked spi v mojom Concorde, spi pekne... nemusi ich vykladat 😂🤣

Ahoj,

ďakujeme za skúsenosť, aj keď v poradni🙂

Môže však pomôcť druhým pri výbere. Presne ako hovorím, každý ma niečo svoje, čo mu vyhovuje, a najlepšie je sledovať aj dieťa - čo vyžaduje, čo mu robí dobre, kde a ako sa cíti pohodlne. Je vhodné neodsudzovať ani jeden typ, ale zvážiť vlastným rozumom, s prihliadnutím na potreby a situáciu, pri vyberaní a zvažovaní jednotlivých modelov.

Ešte by som možno spomenula, že niektoré korýtka sú menšie (priestorovo) - čo je v podstate negatívum.
Ale deti zasa obvykle stiesnenejšie priestory ukľudňujú, takže ani to neberiem za mínus, resp. zasa tu záleží od kočíka…

Prajem veľa šťastných kilometrov a spokojné dieťatko - v akomkoľvek type kočíka. ❤️

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli