Kompaktný kočík s korýtkovým sedením pre vyšších rodičov - terén aj mesto aj spinkanie dcérky

Zodpovedané
28. júl 2020

Krasny den,

prosim o pomoc s identifikovanim toho spravneho kocika pre nas. Casto jazdime autom, takze potrebujeme nieco lahko skladatelne, co sa zmesti do auta. Obaja s manzelom sme z vyssich, cize by sme dcerku mali vyssie. Chodime po terene, ale aj v meste, a velmi by sme ocenili nafukovacie kolieska.

Mala sa vozi velmi rada, a vie si aj dobre pospinkat, preto by bolo skvele mat predlzitelnu striesku s vetracimi otvormi, alebo iny sposob ochrany pred slnkom, nez slnecnik. Vyskusali sme Casualplay S4, vyhovovala stabilita, ale zlozit ho do kufra mensieho auta je nadludsky vykon. iCandy Strawberry je fantasticky, no sme nan privysoki, no a ako podvozok na autosedacku mame Quinny Zapp.

Existuje vobec nieco take...?
Dakujeme vopred za radu 🙂

Ahoj,

kočík aj na terén, s nafukovacími kolesami, korýtkový a vyšší/pre vysokých rodičov, čo by ešte mal aj dosť miesta na spanie aj pre väčšie dieťa plus veľkú striešku. A toto skombinovať s kompaktnosťou do auta.

Prvý mi napadol Quinny Zapp Flex Plus, ktorý má väčšinu vecí a teda hlavne tú skladnosť, ALE nie je terénny a nemá nafukovačky.

Quinny Zapp Flex Plus

Ďalší, ktorý by zvládol asi aj všetko, čo vravíš, ale kolesá má gumené, nie nafukovacie, by bol Baby Jogger City Premier, alebo bazárová City Versa GT (lebo nové sa už nevyrábajú). Tá má dokonca aj kolesá s pneumatikami. Zváž. Väčšie kočíky, ale zároveň skladné, keďže sedadlo sa pri skladaní prekladá.

Baby Jogger City Premier

Baby Jogger City Versa GT

Ešte spomeniem drahší, ale vynikajúci Emmaljunga NXT60. To je výborný korýtkový, pritom však menší kočík, vhodný aj pre vyšších, len to sedadlo nie je vysoko. Ale mimo toho spĺňa väčšinu vecí a stojí za kuk.

Emmaljunga NXT60 Ergo

A kuk aj na Gesslein FX4 Life - konštrukcia je skladná, aj keď teda neskladá sa so sedadlom. Nie sú to nafukovačky, ale kolesá má dobré. Je to korýtko.

Gesslein FX4 Life

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli