Kombinovaný kočík Zopa move 2019 (2020) + porovnanie s Joie Versatrax a Moon Style

Zodpovedané
9. dec 2019

Ahoj Eli,

moj chlap zmaril rychlostou svetla moje plany 🙄 Zapacil sa mu kocik Zopa Move 2019, a ze ma vyjst novinka? Ci uz vysla (nieco take hovorila pani predavacka, ze nove farby budu? Nie som si ista, lebo som bola v soku, ze riesime uplne iny kocik)?

V porovnani s Moon Style a Joie Versatrax je na tom ako? Myslim kolesa a mierny teren, odpruzenie, priestrannost sedadla v sportiaku, skladnost a pod. 🙂

Dufam, ze uz je to moja posledna otazka na teba ohladom kocikov 😊🙏❤

Ahojky,

je pravda (ale to je pravda pri mnohých modeloch), že nová kolekcia Zopa Move prinesie aj nejaké tie nové farby.

Až tak ma to nedostáva, lebo farba, aj keď pekná vec, nie je to najdôležitejšie na kočíku a nielen podľa nej samozrejme budete vyberať 🙂 A teda tu sa jedná skôr o orámovanie sedáku a celkovo farby budú neutrálne. Kočík - športový i kombinovaný - je to inak dobrý, na svoju kategóriu samozrejme. Pekná cena, dizajn, poťahové materiály, ok jazdné vlastnosti. Nejak zásadné pruženie nečakaj, je to mestský kočík. Sedák je na svoj - otočný kombinovaný - typ priestranný tak priemerne, nie je to nič extra. Do dvoch, dva a pol roka (podľa dieťatka) vojdete. Celkovo pekný kočík do mesta, za tú cenu aj veľmi fajn funkčný.

Zopa Move

Joie Versatrax je podľa mňa stále lepší model, ak si ich porovná - priestrannejší, s mäkšími kolesami. Za mňa je lepšou voľbou. Takisto aj Moon Style, kde je väčšia strieška i kolesá a celkovo mi príde krajšie, lepšie spravený. Ale opakujem, že Zopa Move nie je zlý kočík. Na svoju kategóriu a ako prvá kombinácia do mesta je naopak dobrou voľbou, takže vybrať si ho napriek mojej rade chyba nebude, neboj.😉

Joie Versatrax

Moon Style

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli