Kombinovaný kočík Venicci Pure - aký je?

Zodpovedané
5. feb 2019

Ahoj, čo hovoríš na kočík Venicci Pure?

Ahoj,

Venicci Pure je od rovnakého výrobcu ako kočíky Bebetto. Zdieľajú s nimi praktické funkcie, all-terrain vlastnosti podvozku a tiež akceptovateľnú športovú časť s vysokou chrbtovou opierkou, ktorú často u podobného typu kočíkov nenájdeš. Rozdielom naopak je odlišný tvar vaničky, ale hlavne jej - ako aj športovej časti - nižšie položenie. Preto sú Venicci obľúbené aj (ale nielen) u nižších až priemerne vysokých rodičov.

Venicci Pure

Samotný Pure je podobným, ako aj ostatné kočíky tejto značky - relatívne jednoduchý, robustný, funkčný. Ak ti nevadí vyššia váha, a tiež nie veľmi kompaktné zloženie, je napríklad na dedinu či náročnejšie povrchy fajn voľbou. Určite by som ho však neodporúčala na každodenné cestovanie autom alebo MHD, pretože by sa časom stalo nakladanie a vykladanie a pchanie do obmedzeného priestoru otravným. Vo svojej kategórii je však dobrou voľbou, čo však odráža aj na typ o niečo vyššia cena (otázne je, či sa ti zdá výhodná).

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli