Kombinovaný kočík pre nižšiu mamičku na štýl Neonato Puro, ale jednoduchší na manipuláciu a skladanie

Zodpovedané
24. aug 2020

Ahoj.

Dakujem za predchadzajuce rady. Manzel je uz zo mna na nervy. Neviem si vybrat. Sestra ma Neonato Puro Urban a strasne sa mi paci dizajnovo, ale zda sa mi tazky a zlozity na manipulaciu z auta do auta. Paci sa mi sportove sedenie, aj vanicka je dlha.

Je nejaky kociar, ktory by bol dizajnovo ako Puro, ale praktickejsi? Nebranim sa ani kociku z bazaru, nakolko po dvoch detoch viem, ze ak sa pouziva normalne, nestihne sa po par mesiacoch znicit.

Popripade daj tvoj tip, aky by bol fajn. Kludne mensi kocik, nemam ani 160 cm, takze nemusi byt vysoky.

Dakujem za kazdy napad.

Ahoj,

je pravda, že Neonato Puro Urban je pekný a aj na nerovnostiach schopný kočík, ale má svoje nedostatky. Jedným je určite váha a nespratnosť na skladanie. Druhou je krátka strieška v ľahu, ako aj maličký nákupný košík (skoro až neexistujúci).

Neonato Puro

Ak cenový limit nie je problém, resp. je riešiteľný bazárovým kočíkom, tak by som silno odporúčala kuk na tie. Sú vysoko variabilné kočíky so super strieškami, jazdnými vlastnosťami i fakt fantastickou váhou. Pravda ale je, že nie úplne najskladnejšie s nasadeným sedadlom (je to lepšie, ak konštrukciu skladáš samostatne). Super sú aj na neskorší predaj po dopoužívaní. Konkrétnym modelom, čo by som brala ja, by bol Fox.

Bugaboo Fox

Shom Roberto Verino Elegance - tu rátaj aj s podobnou váhou, aj podobnou skladnosťou, ako u tvojho Neonata.

Shom Roberto Verino Elegance

Z trošku iného súdka by som potom odporučila bazárový Cybex Priam so sedadlom 2in1 Light Seat - super kočík, myslím, že sadne.

Cybex Priam so sedadlom Lux Seat

Ďalším kúskom na pozretie by bol Cosatto Wow - mestskejší, ale fuuu pekný farebný model a tvarovo dokonca podobný Puru.

Cosatto Wow

A z menších a super dostupných, aj keď štýlovo odlišných modelov odporučím Baby Design Smooth - nízky, skladný model, aj keď jasné, že veľkosť bude znamenať ústupky aj v terénnosti. No na prvý rok dva mi príde super a dvojnásobne pre nižšiu maminu.

Baby Design Smooth

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli