Kombinovaný kočík MamaKiddies Moon Ocean Blue 2v1 - je dobrý, keď je taký lacný?

Zodpovedané
7. jan 2021

Dobrý deň, chcela by som sa Vás spýtať či je toto (https://www.kocikysnov.sk/spd/675527/Detsky-kom...) dobrý kočík, keď je taký lacný či sa nezlomí pri prvej prechádzke.

Ďakujem sa odpoveď

Ahoj,

za mňa je značka Mamakiddies synonymom lacného - ozaj lacného kočíka. A to ako dizajnom, tak aj prevedením a kvalitou materiálov. Nájdu sa aj spokojné, hlavne tie nenáročné mamičky, ale čo ja som videla, stretla, čítala, počula - tieto kočíky proste rýchlo odídu, ľahko sa rozhrkajú, športové časti sú maličké a áno, aj sa vedia zlomiť.

Ja osobne by som túto značku neodporúčala. Sú aj iné lacné značky a aj tam budeš tú nízku cenu cítiť, ale teda toto je za mňa naozaj skôr slabota. Sú to často presne tie isté modely, čo nájdeš na Aliexpresse, čo v tom lepšom prípade od najlacnejších poľských značiek len s nálepkou značky Mama kiddies.

Z lacných pozri možno Touragoo Ramble.

Touragoo Ramble 4

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli