Kombinovaný kočík Kinderkraft XMOOV 3in1 - názor? Bude kvalitný?

Zodpovedané
30. mar 2020

Dobrý deň,

aký máte názor na tento kočík? Bude kvalitný za takú priaznivú cenu?

Ahoj,

Kinderkraft XMoov je podľa mňa fajn na svoju cenovú a typovú kategóriu. Určite od neho nečakaj zázraky.

Je to lacný kombinovaný kočík a ak je cena nízka, na materiáloch a funkciách sa isto šetrilo. Na druhú stranu, je to dobrý nápad, ak chceš niečo terénnejšie no lacné na začiatok a neskôr to vymeníš za ľahší neotočný model (niekedy okolo roka a pol, max. dvoch).

Vypichla by som aj, že je to ťažší a menej skladný model - takže pre drobunkú maminku, alebo na časté vozenie v malom aute nebude najpohodlnejší.

Celkovo ho hodnotím skôr pozitívne - ak neočakávaš veľa a máš jasnú predstavu o neskoršom postupe pri staršom dieťatku. 2v1 typ kočíkov totiž málokedy vydrží dlhšie ako ten roka a pol, dva.

Pri obmedzenom budgete a potrebe niečoho nenáročného na začiatok by to však určite bola jedna z volieb, ktoré by som zvažovala.

Kinderkraft XMoov

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli