Kombinovaný kočík Espiro Only - stojí za to, je dostatočne kvalitný? Je vhodný aj na zimu?

Zodpovedané
4. máj 2020

Ahoj,

chcela by som sa opýtať. Máme s priateľom vyhliadnutý kočík - Espiro Only - a chcela by som vedieť názor od teba. Či je vhodný aj na zimu a hlavne celkovo, aký je? Cena je fajn, viac by sme nedali - a či tej cene zodpovedá aj kvalita.

Ďakujem veľmi pekne za odpoveď ☺️

Ahoj,

Espiro Only je podľa mňa, najmä na svoju cenovú kategóriu, veľmi podarený model s priestrannejším sedadlom, s ktorým dokonca konštrukciu zložíš, fajn vaničkou a celkovo veľmi šikovnými vlastnosťami - vrátane váhy.

Ak hľadáš niečo lacnejšie (a rátaš, že za lacno najvyšší luxus nedostaneš, ale teda chceš niečo, čo v rámci ceny je fajn), nevadí ti, že kočík je nižší (nie ale nič extrémne, len nie je vysoký), bude dobrou voľbou - aj na zimu, pre nafukovacie kolesá.

Za mňa v rámci typu a cenovej kategórie, áno. Je to podarený kombinovaný kočík.

Espiro Only 2020

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli