Kombinovaný kočík Bebetto Torino - ako poskladať hlbokú vaničku?

Zodpovedané
19. dec 2019

Ahoj,

chcem sa opytat, ci najdem niekde nejake instruktazne video, alebo navod, ako poskladat vanicku Bebetto Torino. V navode sa neviem zorientovat. Vo vanicke su kovove paky, ktorymi treba spevnit, vystuzit vanicku. Ale nechcem to nasilu tlacit, lebo ani neviem do akej strany...Pozerala som aj na youtube, ale nenasla som nic...

Dakujem za radu 😊

Ahoj,

Bebetto Torino má systém skladania hlbokej vaničky klasický, teda nie prekomplikovaný. Páky treba potiahnuť smerom do vonka, teda ku vonkajším krajom. Aáno, pôjde to ťažko, až nasilu, pretože to predsa musí byť veľmi veľmi napevno, aby sa nezložila počas používania s bábom. Zaklikne sa to tam do drážok, a si hotová.

Presne Torino vaničku som vo videu so skladaním nenašla ani ja, ale posielam link na inštruktážne video modelu Luca. Postačí, lebo systém by mal byť plus mínus rovnaký. Vaničku skladá cca v 00:31 sek.

Bebetto Torino 2015

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli