Kombinovaný kočík Anex l/type 2020 - je vhodný aj do terénu či nerovné chodníky?

Zodpovedané
7. aug 2020

Dobrý deň,

zvažujem kúpu kočiaru anex l type 2020. Prvé mesiace ho budem využívať hlavne v zime. Chcela by som vedieť, či je vhodný aj do terénu keď je napr. na chodníku sneh alebo nerovná vozovka.

Ahoj,

Anex l/type je jednoznačne mestský kočík, ktorý kvôli predným kolesám do snehu či na ťažšie terény veľmi vhodný nebude. Najlepší bude na bežné chodníky, ulice, obchody, prechádzky. Nič ťažké od neho vyslovene v pohodlí nečakaj, je to predsa len malý kočík.

Do snehu budeš musieť predné kolesá zaaretovať a aj tak to nebude med lízať - na to buď ready. Ak je prechodnosť snehom a cestami v nedobrom stave pre teba prioritou, tak je potrebné hľadať kočík s o niečo väčšími prednými kolesami, príp. aj silnejším odpružením.

Anex l/type

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli