Kombinovaný kočík aj do terénu a na každodenné skladanie

Zodpovedané
13. mar 2019

Dobry den,

cakame prve babatko a potrebovala by som poradit, nakolko nemam vobec prehlad. Potrebovala by som kombinovany kocik taky, aby sa dal hlavne velmi dobre a rychlo zlozit/rozlozit, nakolko byvame mimo mesta a skladanie bude na denno dennom poriadku... Teren - mierne kopcovity, lepsie aby bol do terenu. Prosim o tipy na 3- kombinaciu.

Dakujem za radu !

Ahoj,

ak budeš kočík každodenne skladať a vykladať, určite a jednoznačne potrebuješ taký, ktorý nie je ťažký a po zložení nie je veľký. Inak to bude po čase neskutočne na nervy. Preto by som tieto vlastnosti prioritozovala a k nim sa snažila pridať nejaký ten výkon v teréne.

Za mňa je top voľbou na toto použitie Jané Kendo. Správa sa ako mestský kočík v zmysle, že je relatívne malý a kompaktný, no pre prechod nerovnosťami ho vybavili odolnými, odpruženými kolesami s výrazným dezénom, takže zvládne aj terén. Ja by som pre tvoje potreby investovala do tohto modelu. Dokonca aj vaničku má skladaciu.

Jané Kendo

Ak z akýchkoľvek dôvodov Jane Kendo nechcela, možnosťou by mohol byť Valco Snap Ultra Tailormade s dokúpenými Sport nafukovacími kolesami, prípadne tiež Cybex Balios S (ten je však skôr mestskejší).

Valco Baby Snap Ultra Tailormade

Cybex Balios S

Všetky si vieš doskladať do trojkombinácie, takže sa nezľakni, ak ich nenájdeš rovno v sete troch. Niekedy je lepšie ich objednať zvlášť. Vyjde to dokonca často lacnejšie, resp. objednáš iba prvky, ktoré skutočne potrebuješ.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli