Kombinovaný kočík ABC Design Salsa 4 - nehrkajú kolesá? A vychádzajú každý rok nové?

Zodpovedané
15. júl 2020

Ahoj,

vyhliadla som si najnovšie kočík ABC Design Salsa 4. Páči sa mi, že je veľký priestranný dizajnový (chcela by som Fox Fashion Edíciu). Avšak bojím sa, či nehrkajú predné kolieska. Nesťažujú sa na to mamičky?

Inak sa mi zda perfektný - až na to skladanie z 2 častí, ale tak sa mi páči, že by som to prekusla 😀

Ešte jednu doplňujúcu otázočku, nevieš či modely Salsy vychádzajú každý rok novšie? Keďže bábo budeme mať až na buduci rok, či dovtedy nevyjde aj novšia verzia?

Ďakujem

Ahoj,

ABC Design Salsa 4 je aj za mňa pekný a výkonný kombinovaný kočík a vyniká práve tým pomerom cena-výkon. Kolesá sú za mňa dobrej kvality - sú fakt pekne odpružené, pena je fajn - nie, hrkať ti nebudú. Nie taký spôsobom ako lacné kočíky hrkajú na nerovnostiach. Je to dobre jazdiaci, pohodlný model. Na hrkanie som sťažovanie ešte nezachytila.

ABC Design Salsa 4

Skladanie z dvoch častí je malé negatívum, ale nič špeciálne. Väčšina kombinácii sa tak skladá kompaktnejšie, alebo sa skladá len tak. Je to dané aj veľkosťou kočíka a jeho schopnosťami, a preto si okolo dvoch rokov dieťatka (možno aj skôr) vyslovene do auta alebo na cestovanie maminy dokupujú ľahšie neotočné spratné športiaky. Je to vhodný prístup.

K novým ročníkom a vylepšeniam - ako, každý rok je pre modelový rok konkrétna kolekcia. Takže áno, vychádzajú. Posledné roky to ale vždy bolo o farbách, nie o zmenenej funkcionalite. Naposledy sa zmenila Salsa v roku 2017, kedy z korýtka prešla na nekorýtkový typ. Mimo toho každý rok prináša proste len tie nové farby. Neviem ti povedať, ako to bude budúci rok - zmenu nijakú neohlásili - ale môj takmer 100% predpoklad je, že to bude zasa o farbách a materiáloch poťahov.

Nemusíš sa ponáhľať, skôr číhaj na výpredaje a zľavy, keď máš čas a potom si svoj vybraný model kúp v nejakej peknej cene. A aj keby rovno niečo zmenili, už teraz je to dobrý model kombinácie a stojí za to - najmä ak sa ti podarí kúpiť ho nejak lacnejšie 😉

P.S. Super výber s tými líštičkami, aj pre mňa je to najpríťažlivejšia edícia čo zatiaľ bola. Krása 😍

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli